__________________________________________________________________________________

Meistrų telefonai:

+37068631228

+37069845114

__________________________________________________________________________________

Prekybos įranga, priežiūra ir remontas

Prekiaujame elektronine prekybos įranga: kasos aparatais, kompiuterizuotomis prekybos sistemomis (POS sistemomis), brūkšninių kodų skaitytuvais, svarstyklėmis, kaupikliais, specializuotais sisteminiais blokais, monitoriais. Įrengiame, suprogramuojame ir paruošiame darbui prekybinę įrangą, apmokome personalą, registruojame kasos aparatus teritorinėje valstybinėje mokęsčių inspekcijoje, atliekame garantinę ir pogarantinę elektroninių kasos aparatų ir POS sistemų priežiūrą, konsultuojame darbo su prekybine įranga susijusiais klausimais. Stengiamės patenkinti kiekvieną Jūsų poreikį, išspręsti iškilusias problemas ir atsakyti į Jūsų klausymus.

Prižiūrime ir remontuojame šiuos kasos aparatus:

 CR28; QMP18

RASO-01, RASO-12; ST-05; SA-97;

  MP-55 PLUS; WP-500

 FE-700; FE-800; FE-2000; CE-2300;

 CR 280 PLUS

  Euro-1000T; Euro-2000T Alpha; Euro-50T Mini; Euro-50TE Mini; Euro-150TE;

GAMA ASFA-100; GAMA ASFA-200

__________________________________________________________________________________

Kompiuterinė įranga

Prekiaujame specializuotais sisteminiais blokais, personaliniais kompiuteriais, nešiojamais kompiuteriais, jų komponentais ir periferine įranga. Atliekame kompiuterinės įrangos remontą, programinės įrangos valymą, įrengiame ir prižiūrime kompiuterinius tinklus. Randame tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų individualius poreikius ir galimybes.

Įrengiame, sudiegiame ir paruošiame darbui serverius su Windiws Server operacine sistema.

Dell HP

2012 20162019

 

__________________________________________________________________________________

Buhalterinė programinė įranga

Prekiaujame, diegiame buhalterinės apskaitos darbo programą "DB Askaita". "DB Apskaita" - tai įmonės veiklos dokumentų registravimo ir ataskaitų formavimo sistema, skirta buhalterijos darbui kompiuterizuoti. Galima įvesti ir saugoti finansinės ūkinės veiklos duomenis, juos apdoroti, sisteminti pagal finansų apskaitoje priimtas taisykles. Visus dokumentus ir ataskaitas galima peržiūrėti, spausdinti arba eksportuoti į MS Windows naudojamas duomenų apdorojimo programas MS WORD, MS EXCEL ir kt. Didelė pagalbinių nustatymų įvairovė praplečia standartinės buhalterinės apskaitos rėmus. Visus šiuos papildomus nustatymus gali sukurti, papildyti ar keisti pats vartotojas. DB Apskaita sudaryta iš atskirų tarpusavyje suderintų modulių. Šie moduliai integruoti į vieną bendrą komplektą ir leidžia gauti apibendrintus rezultatus.

Integruojame kompiuterizuotą prekybinę darbo vietą su buhalterinės programos "DB Apskaita" kasos aparato darbo vietos moduliu.