Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 Eur Pristatymas
0,00 Eur Mokesčiai
0,00 Eur Viso

Kainos su mokesčiais

Pirkti


http://www.infola.lt/img/p/102-342-thickbox_leoshoe.jpg Peržiūrėti visu dydžiu

Euro 150TE Elcom Kasos aparatas

Modernus Elcom kasos aparatas, skirtas tiek nedideliems prekybos ar paslaugų taškams, tiek visam prekybos tinklui ar restoranui.

Naudoja tik vieną popieriaus rulonėlį - turi elektroninę kontrolinę juostą.

Daugiau

Naujausias, itin moderniu ir ergonomišku dizainu pasižymintis Elcom kasos aparatas, skirtas prekybai mažo ir vidutinio dydžio parduotuvėse, turguose, kioskuose; transporto paslaugoms; lauko prekybai, maitinimo įstaigoms ir restoranams.

Šis aparatas atitinka naujus kavinėms ir restoranams taikomus VMI reikalavimus, turi specialiai maitinimo verslui pritaikytas funkcijas: naujo užsakymo/stalelio įvedimas, išankstinė sąskaita (pre-čekis) ir užsakymo/stalelio apmokėjimo valdymas.  Aparate yra užprogramuoti specialūs klavišai, kurie leidžia šias operacijas atlikti paprastai ir greitai.

Patogus ir greitas kasos juostos įdėjimas naudojant drop-in sistemą, gerai matomi ir apšviesti kliento ir pardavėjo ekranai, patogi plastikinė klaviatūra su programuojamais mygtukais. Euro-150TE pasirūpins, kad darbas kasos aparatu taptų malonumu.

Naudojamas kaip paprastas kasos aparatas arba kaip kompiuterinis POS įrenginys. Suderinamas su buhalterinėmis programomis. 

Prekių kodų skaičius 6000
Skyrių skaičius 100
Kasininkų skaičius 20
Kasos juosta terminis popierius 57mm
Pinigų stalčius komplektuojamas pageidaujant klientui
Ryšys su kompiuteriu USB
Ryšys su brūkšninių kodų skaitytuvu RS232
Maitinimo įtampa 12 / 220 V
Svoris 1.66
Galimybė atsiskaityti eurais Yra
Galimybė jungti su svarstyklėmis Yra
Kilmės šalis Slovakija