Krepšelis  

Nėra prekių

0,00 Eur Pristatymas
0,00 Eur Mokesčiai
0,00 Eur Viso

Kainos su mokesčiais

Pirkti

Prekybos įranga

Prekiaujame elektronine prekybos įranga: kasos aparatais, kompiuterizuotomis prekybos sistemomis (POS sistemomis), brūkšninių kodų skaitytuvais, svarstyklėmis, kaupikliais, specializuotais sisteminiais blokais, monitoriais. Įrengiame, suprogramuojame ir paruošiame darbui prekybinę įrangą, apmokome personalą, registruojame kasos aparatus teritorinėje valstybinėje mokęsčių inspekcijoje, atliekame garantinę ir pogarantinę elektroninių kasos aparatų ir POS sistemų priežiūrą, konsultuojame darbo su prekybine įranga susijusiais klausimais. Stengiamės patenkinti kiekvieną Jūsų poreikį, išspręsti iškilusias problemas ir atsakyti į Jūsų klausymus.

 

Kompiuterinė įranga

Prekiaujame specializuotais sisteminiais blokais, personaliniais kompiuteriais, nešiojamais kompiuteriais, jų komponentais ir periferine įranga. Atliekame kompiuterinės įrangos remontą, programinės įrangos valymą, įrengiame ir prižiūrime kompiuterinius tinklus. Randame tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų individualius poreikius ir galimybes.

 

Buhalterinė programinė įranga

Prekiaujame, diegiame buhalterinės apskaitos darbo programą "DB Askaita". "DB Apskaita" - tai įmonės veiklos dokumentų registravimo ir ataskaitų formavimo sistema, skirta buhalterijos darbui kompiuterizuoti. Galima įvesti ir saugoti finansinės ūkinės veiklos duomenis, juos apdoroti, sisteminti pagal finansų apskaitoje priimtas taisykles. Visus dokumentus ir ataskaitas galima peržiūrėti, spausdinti arba eksportuoti į MS Windows naudojamas duomenų apdorojimo programas MS WORD, MS EXCEL ir kt. Didelė pagalbinių nustatymų įvairovė praplečia standartinės buhalterinės apskaitos rėmus. Visus šiuos papildomus nustatymus gali sukurti, papildyti ar keisti pats vartotojas. DB Apskaita sudaryta iš atskirų tarpusavyje suderintų modulių. Šie moduliai integruoti į vieną bendrą komplektą ir leidžia gauti apibendrintus rezultatus.

Integruojame kompiuterizuotą prekybinę darbo vietą su buhalterinės programos "DB Apskaita" kasos aparato darbo vietos moduliu.

 

Nuotolinis valdymas

Naudojant nuotolinį kompiuterio valdymą internet tinkle, galėsime spręsti Jūsų problemas net neatvykdami pas Jus. Tereikia parsisiųsti NV_INFOLA programą ir ją paleisti (žinoma apie pageidaujamą pagalbą turite pranešti telefonu) Programėlės nuoroda čia: NV_INFOLA